Ubayan EAO
(Ubayan 40 ox)
Ubayan EAO (Ubayan 40 ox)
Häst, Renrasigt arabiskt fullblod, Hingst, 1986
- Häst
- Renrasigt arabiskt fullblod
- Hingst
- 1986
Videor av Ubayan EAO
Det finns tyvärr inga videor ännu.
Lägg till video direkt.
Syskon till Ubayan EAO
Stamdata från Ubayan EAO Redigera
| Namn (DE) | Ubayan EAO | Sportnamn (DE) | Ubayan 40 ox |
|---|---|---|---|
| Kön | Hingst | Ras | Renrasigt arabiskt fullblod |
| Typ | Häst | född | 1986-01-01 |
| Färg | Skimmel | Far | Tobrok ox EAO |
| Sto | Obeyana EAO | Hingst till modern | SF Ibn Nazeer EAO |
| Profilvisningar | 539 |
Annons
Tilldelade personer för Ubayan EAO
Ingen person har ännu tilldelats.
Tilldela dig själv nu.
För profilen för Ubayan EAO