Doc Jack Sox

Doc Jack Sox

Koń, Quarter Horse, Ogier, 1977

Filmy z Doc Jack Sox

Niestety nie ma jeszcze wideo.

Dodaj jeszcze filmy.

Ogier kryjący Maxi Lena (Quarter Horse, 1976, od Doc OLena)

Maxi Lena

Ogier kryjący Colonel Rey Lena (Quarter Horse, 1987, od Doc OLena)

Colonel Rey Lena

Ogier kryjący Lenas Success (Quarter Horse, 1981, od Doc OLena) - nieznany

Lenas Success

Klacz hodowlana Parrs OLena (Quarter Horse, 1979, od Doc OLena) - nieznany

Parrs OLena

Potomkowie od Doc Jack Sox

Koń Doc Shady Del (Quarter Horse,  , od Doc Jack Sox) - nieznany

Doc Shady Del

Ogier kryjący Doc Jack Two Tone (Paint Horse, 1984, od Doc Jack Sox) - nieznany

Doc Jack Two Tone

Istnieje wiele powodów, aby wybrać rimondo

  • Ogromna baza danych Ponad 1,7 milionów koni
  • Ekskluzywne filmy Ponad 2 Million filmów
  • Przetestowane i sprawdzone Prawie 400.000 zarejestrowanych członków

Na co jeszcze czekasz?

Zarejestruj się teraz za darmo.

Zarejestruj się teraz

Dane podstawowe od Doc Jack Sox

Nazwa (DE) Doc Jack Sox Nazwa dyscypliny (DE) Doc Jack Sox
UELN 276304980006277 Numer identyfikacyjny DE 304980006277
Płeć Ogier Rasa Quarter Horse
Typ Koń urodzić się 01.01.1977
Wzrost
Kolor Czerwony myszaty
Dyscyplina
Obszar zastosowania Ogier kryjący
Związek
Nagrody
Ojciec Doc OLena Matka Taffie Sox
Ojciec matki Ceebar Palo Miejsce urodzenia
Miejsce pobytu
Wyświetlenia profilu 1475

Ogłoszenie

Przypisane osoby do Doc Jack Sox

Nie przypisano jeszcze żadnej osoby.

Przypisz się teraz.

Przypisz mnie
Zgłoś profil