Thombro Select King

Thombro Select King

Koń, Clydesdale, Ogier, 1977

Filmy z Thombro Select King

Niestety nie ma jeszcze wideo.

Dodaj jeszcze filmy.

Klacz hodowlana Flossie Rose of Salem Glen (Clydesdale, 1990, od Hill Topper Chris) - nieznany

Flossie Rose of Salem Glen

Ogier kryjący Maple Hall Clancy (Clydesdale, 1980, od Bardrill Select) - nieznany

Maple Hall Clancy

Ogier kryjący Clydeslea Homer (Clydesdale, 1976, od Bardrill Select) - nieznany

Clydeslea Homer

Ogier kryjący Oak Park Jim (Clydesdale, 1977, od Bardrill Select) - nieznany

Oak Park Jim

Potomkowie od Thombro Select King

Klacz hodowlana Cheryl Ann Dawn (Clydesdale, 1981, od Thombro Select King) - nieznany

Cheryl Ann Dawn

Klacz hodowlana Maple View Betsy (Clydesdale, 1983, od Thombro Select King) - nieznany

Maple View Betsy

Ogier kryjący Queen's Scotty Select (Clydesdale, 1981, od Thombro Select King) - nieznany

Queen's Scotty Select

Klacz hodowlana O'Villa Felicity Rose (Clydesdale, 1992, od Thombro Select King) - nieznany

O'Villa Felicity Rose

Istnieje wiele powodów, aby wybrać rimondo

  • Ogromna baza danych Ponad 1,7 milionów koni
  • Ekskluzywne filmy Ponad 2 Million filmów
  • Przetestowane i sprawdzone Prawie 400.000 zarejestrowanych członków

Na co jeszcze czekasz?

Zarejestruj się teraz za darmo.

Zarejestruj się teraz

Dane podstawowe od Thombro Select King

Nazwa (CA) Thombro Select King Płeć Ogier
Rasa Clydesdale Typ Koń
urodzić się 09.05.1977 Dzień śmierci 09.05.2012
Wzrost
Kolor Gniady
Dyscyplina
Obszar zastosowania Ogier kryjący
Związek
Nagrody
Ojciec Bardrill Select Matka Elmview Pioneer's Lady
Ojciec matki Riverview Pioneer's Flash Miejsce urodzenia Kanada,
Miejsce pobytu Kanada,
Wyświetlenia profilu 158

Ogłoszenie

Przypisane osoby do Thombro Select King

Nie przypisano jeszcze żadnej osoby.

Przypisz się teraz.

Przypisz mnie
Zgłoś profil