Buenteeichen Candy
(Buenteeichen Ca)
Buenteeichen Candy (Buenteeichen Ca)
Ponni, Tysk ridepony, Hoppe, 1991
- Ponni
- Tysk ridepony
- Hoppe
- 1991
Videoer av Buenteeichen Candy
Det finnes dessverre ingen videoer ennå.
Legg til videoer med en gang.
Søsken av Buenteeichen Candy
Avkom etter Buenteeichen Candy
Grunnleggende data fra Buenteeichen Candy Rediger
| Navn (DE) | Buenteeichen Candy | Sportsnavn (DE) | Buenteeichen Ca |
|---|---|---|---|
| Stutterinavn (DE) | Buenteeichen Candy | UELN | 276334346010991 |
| Identifikasjonsnummer | DE 334346010991 | Kjønn | Hoppe |
| Rase | Tysk ridepony | Type | Ponni |
| født | 01.01.1991 | Farge | Bai |
| Formål | Avlshoppe | Far | Matcho AA |
| Mor | Cindy | Hingst til mor | Ernesto |
| Profilvisninger | 1548 |
Annonse
Tildelte personer for Buenteeichen Candy
Ingen person er tilordnet ennå.
Tilordne deg selv nå.
For profilen til Buenteeichen Candy