Delight 30
Delight 30 videói
Sajnos még nincsenek videók.
Videók hozzáadása azonnal.
Delight 30 testvérei
A Delight 30 alapadatai
| Név (DE) | Delight 30 | Sportág neve (DE) | Delight 30 |
|---|---|---|---|
| UELN | 276431319694700 | Azonosító szám | DE 431319694700 |
| Neme | Mén | Fajta | Hannoveri |
| Típus | Ló | született | 2000.01.01. |
| Marmagasság | Szín | ||
| Fegyelem | Egyesület | ||
| Díjak | Apa | Di Caprio | |
| Anyja | Weltdame | Az anya apja | Weltmeyer |
| Tenyésztő | Suttrup, Tanja | Születési hely | |
| Tartózkodási hely | Profilmegtekintések | 357 |
Hirdetés
Delight 30-hoz rendelt személyek
Még nem lett személy hozzárendelve.
Rendelje magát most.
A profilja számára Delight 30