Mahavid EAO
(Mahavid ox)
Mahavid EAO (Mahavid ox)
Ló, Arab telivér, Mén (Engedélyezett), 1981
- Ló
- Arab telivér
- Mén (Engedélyezett)
- 1981
Mahavid EAO videói
Sajnos még nincsenek videók.
Videók hozzáadása azonnal.
Eredményértékelés
Helyezések
Bejelentkezés
Kezdetei
BejelentkezésTenyésztési díjak
Díjak
csak Pro tagoknak
Mahavid EAO testvérei
Mahavid EAO utódai
Hirdetés
A Mahavid EAO alapadatai
| Név (DE) | Mahavid EAO | Sportág neve (DE) | Mahavid ox |
|---|---|---|---|
| UELN | 276308082034279 | Azonosító szám | DE 308082034279 |
| Neme | Mén | Fajta | Arab telivér |
| Típus | Ló | született | 1981.01.01. |
| Marmagasság | Szín | szürke | |
| Fegyelem | Cél | Csődör | |
| Egyesület | Verband der Züchter und Freunde des Arab. Pferdes | Díjak | engedélyezett |
| Apa | Malik 1970 EAO | Anyja | Azeela EAO |
| Az anya apja | Shaker El Masri 1963 EAO | Tenyésztő | Wild-Scholz Anita |
| Születési hely | Németország, | Tartózkodási hely | |
| Profilmegtekintések | 512 |
Mahavid EAO-hoz rendelt személyek
Még nem lett személy hozzárendelve.
Rendelje magát most.
A profilja számára Mahavid EAO