Chapter 13

Chapter 13

Ló, Old. díjugrató ló, herélt, 2019

Chapter 13 videói

Sajnos még nincsenek videók.

Videók hozzáadása azonnal.

Ugróló Chapter 13 (Oldenburger díjugrató ló, 2019, Casino Grande-től) - ismeretlen

Chapter 13

Ugróló Casino Calvin (Oldenburger díjugrató ló, 2013, Casino Berlin OLD-től)

Casino Calvin

Csődör Casino Grande (Oldenburger, 2012, Casino Berlin OLD-től)

Casino Grande

Ugróló Casynna (Hannoveri, 2017, Casino Berlin OLD-től) - ismeretlen

Casynna

Számos érv szól amellett, hogy a rimondo-t válassza.

  • Hatalmas adatbázis Több mint 1,7 millió ló
  • Exkluzív videók Több mint 2 Million videó
  • Bevált, kipróbált Majdnem 400.000 regisztrált felhasználó

Mire vár még?

Regisztráljon most ingyenesen.

Regisztráljon most

A Chapter 13 alapadatai

Név (DE) Chapter 13 Neme herélt
Fajta Oldenburger díjugrató ló Típus
született 2019.01.01. Marmagasság
Szín Pej Fegyelem Díjugratás
Egyesület
Díjak
Apa Casino Berlin OLD Anyja Kretienne II
Az anya apja Zambesi TN Tenyésztő Gerd Wieker
Születési hely Németország,
Tartózkodási hely Németország,
Profilmegtekintések 105

Hirdetés

Chapter 13-hoz rendelt személyek

Profil bejelentése