Devils Lightning
Devils Lightning videói
Sajnos még nincsenek videók.
Videók hozzáadása azonnal.
Devils Lightning versenyeredményei
Az összes eredmény megjelenítéseEredményértékelés
Helyezések
Bejelentkezés
Kezdetei
BejelentkezésSporteredmények
Díjak
csak Pro tagoknak
Devils Lightning testvérei
Hirdetés
A Devils Lightning alapadatai
| Név (DE) | Devils Lightning | Sportág neve (DE) | Devils Lightning |
|---|---|---|---|
| UELN | 276431311604902 | Azonosító szám | DE 431311604902 |
| Neme | Mén | Fajta | Hannoveri |
| Típus | Ló | született | 2002.01.01. |
| Marmagasság | Szín | fekete | |
| Fegyelem | Díjlovaglás | Cél | Díjlovagló ló |
| Egyesület | Díjak | ||
| Apa | Don Frederico | Anyja | Alena |
| Az anya apja | Achenbach | Tenyésztő | Witte, Klaus |
| Születési hely | Tartózkodási hely | ||
| Profilmegtekintések | 514 |
Devils Lightning-hoz rendelt személyek
A profilja számára Devils Lightning