Foxi Girl

Foxi Girl

Hest, Rhinelander, Hoppe, 1993

Videoer af Foxi Girl

Der er desværre endnu ingen videoer.

Tilføj videoer med det samme.

Hest Tom 275 (Rhinelander, 1998, fra Monte Carlo I) - ukendt

Tom 275

Hest Rayon 7 (Rhinelander,  , fra Rosenduft) - ukendt

Rayon 7

Hest Firenzo (Westfaler,  , fra Foxtrott) - ukendt

Firenzo

Hest Foxi Girl (Rhinelander, 1981, fra Foxtrott) - ukendt

Foxi Girl

Afkom af Foxi Girl

Avlshoppe Pride Life (Rhinelander, 2001, fra Pakt) - ukendt

Pride Life

Springhest Raphaelo 31 (Rhinelander, 2003, fra Rapallo)

Raphaelo 31

Hest Rushhour (Rhinelander, 2002, fra Rapallo) - ukendt

Rushhour

Der er mange grunde til at vælge rimondo

  • Kæmpe database Mere end 2 millioner heste
  • Eksklusive videoer Over 2,5 Million videoer
  • Afprøvet og testet Næsten 500.000 registrerede medlemmer

Hvad venter du på?

Opret dig gratis nu.

Registrer nu

Basisdata fra Foxi Girl Rediger

Navn (DE) Foxi Girl Sportsnavn (DE) Foxi Girl
UELN 276343430343293 Identifikationsnummer DE 343430343293
Køn Hoppe Race Rhinelander
Type Hest født 01.01.1993
Farve Rødbrun Formål Avlshoppe
Hingst Foxtrott Hoppe Goldika
Fader til moderen Goldstein Profilvisninger 489

Annonce

Tildelte personer for Foxi Girl

Der er endnu ikke tilknyttet nogen person.

Tildel dig selv nu.

Tildel mig
Indberet profil