Omnia EAO
(Omnia ox)
Omnia EAO (Omnia ox)
Hest, Ren arabisk fuldblod, Hoppe, 1966
- Hest
- Ren arabisk fuldblod
- Hoppe
- 1966
Videoer af Omnia EAO
Der er desværre endnu ingen videoer.
Tilføj videoer med det samme.
Søskende til Omnia EAO
Afkom af Omnia EAO
Basisdata fra Omnia EAO Rediger
| Navn (DE) | Omnia EAO | Sportsnavn (DE) | Omnia ox |
|---|---|---|---|
| Køn | Hoppe | Race | Ren arabisk fuldblod |
| Type | Hest | født | 01.01.1966 |
| Dødsdato | 01.01.1983 | Farve | Skimmel |
| Formål | Avlshoppe | Hingst | Alaa El Din 1956 EAO |
| Hoppe | Ameena EAO | Fader til moderen | Hamdan 1936 RAS |
| Profilvisninger | 949 |
Annonce
Tildelte personer for Omnia EAO
Der er endnu ikke tilknyttet nogen person.
Tildel dig selv nu.
Til profilen for Omnia EAO