Young Driver

Young Driver

Kůň, Trakehner, Hřebec, 1811

Videa uživatele Young Driver

Bohužel zde zatím nejsou žádná videa.

Přidat videa ihned.

Hřebec Sterling IV (Trakehner, 1825, od Driver x) - neznámé

Sterling IV

Chovná klisna Calice (Trakehner, 1826, od Driver x) - neznámé

Calice

Chovná klisna Pampelona (Trakehner, 1823, od Driver x) - neznámé

Pampelona

Chovná klisna Columna (Trakehner, 1819, od Driver x) - neznámé

Columna

Potomci Young Driver

Hřebec Oromedon (Trakehner, 1836, od Young Driver)

Oromedon

Chovná klisna Altona (Trakehner, 1839, od Young Driver) - neznámé

Altona

Hřebec Erich (Trakehner, 1841, od Young Driver) - neznámé

Erich

Chovná klisna Kesia (Trakehner, 1841, od Young Driver) - neznámé

Kesia

Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat rimondo

  • Obrovská databáze Více než 1,7 milionů koní
  • Exkluzivní videa Více než 2 Million videí
  • Ověřeno a prověřeno Téměř 400.000 registrovaných členů

Na co ještě čekáte?

Zaregistrujte se nyní zdarma.

Zaregistrujte se nyní

Základní údaje od Young Driver

Jméno (DE) Young Driver Pohlaví Hřebec
Plemeno Trakehner Typ Kůň
narozen 01. 01. 1811 Výška v kohoutku
Barva Tmavý hnědák Disciplína
Účel Hřebec Sdružení
Ocenění
Otec Driver x
Klisna Happy Otec matky Wooldman xx
Místo narození
Místo bydliště
Zobrazení profilu 1626

Reklama

Přiřazené osoby ke koni Young Driver

Žádná osoba zatím nebyla přiřazena.

Přiřaďte se nyní.

Přiřaďte mě
Nahlásit profil