Buenteeichen Candy
(Buenteeichen Ca)
Buenteeichen Candy (Buenteeichen Ca)
Poník, German Riding Pony, Klisna, 1991
- Poník
- German Riding Pony
- Klisna
- 1991
Videa uživatele Buenteeichen Candy
Bohužel zde zatím nejsou žádná videa.
Přidat videa ihned.
Sourozenci od Buenteeichen Candy
Potomci Buenteeichen Candy
Základní údaje od Buenteeichen Candy Upravit
| Jméno (DE) | Buenteeichen Candy | Název sportu (DE) | Buenteeichen Ca |
|---|---|---|---|
| Název chovu (DE) | Buenteeichen Candy | UELN | 276334346010991 |
| Identifikační číslo | DE 334346010991 | Pohlaví | Klisna |
| Plemeno | Německý jezdecký poník | Typ | Poník |
| narozen | 01. 01. 1991 | Barva | Hnědák |
| Účel | Chovná klisna | Otec | Matcho AA |
| Klisna | Cindy | Otec matky | Ernesto |
| Zobrazení profilu | 1543 |
Reklama
Přiřazené osoby ke koni Buenteeichen Candy
Žádná osoba zatím nebyla přiřazena.
Přiřaďte se nyní.
Pro profil Buenteeichen Candy