Dynamic Dancer

Dynamic Dancer

Kůň, Westfálský kůň, Hřebec (Licencováno), 2021

Videa uživatele Dynamic Dancer

Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat rimondo

  • Obrovská databáze Více než 2 milionů koní
  • Exkluzivní videa Více než 2,5 Million videí
  • Ověřeno a prověřeno Téměř 500.000 registrovaných členů

Na co ještě čekáte?

Zaregistrujte se nyní zdarma.

Zaregistrujte se nyní

Chovatelské akce od Dynamic Dancer

Westfälische Hauptkörung Dressur - Körung 2023/2024

03. 12. 2023

Hengstlot

prémiový hřebec

Vorauswahl zur Westfälischen Hauptkörung der Reitpferdehengste 2023 - Körung 2023/2024

18. 10. 2023

Dressurbetonte Hengste

připuštěn k licentaci

Zobrazit všechny události plemenitby

Hodnocení úspěšnosti

Chovatelská ocenění

Ocenění

pouze pro členy Pro

Získejte Pro členství
Drezurní kůň Simlock (Westfálský kůň, 2019, od St. Schufro) - neznámé

Simlock

Kůň Bella Ciao 29 (Westfálský kůň, 2020, od Bohemian) - neznámé

Bella Ciao 29

Kůň My Girl (Německý sportovní kůň, 2022, od Monte Carlo TC)

My Girl

Kůň Stute von Be Sure / Dresemann (Německý sportovní kůň, 2024, od Be Sure FRH) - neznámé

Stute von Be Sure / Dresemann

Potomci Dynamic Dancer

Hříbě po Daisy AV (Westfálský kůň, 2026, od Dynamic Dancer) - neznámé

Daisy AV

Reklama

Základní údaje od Dynamic Dancer

Jméno (DE) Dynamic Dancer UELN 276441410924321
Identifikační číslo DE 441410924321 Pohlaví Hřebec
Plemeno Westfálský kůň Typ Kůň
narozen 18. 04. 2021 Výška v kohoutku 167 cm
Barva Ryzák Disciplína
Účel Hřebec Sdružení Westfälisches Pferdestammbuch e.V.
Ocenění Schválený Otec Dynamic Dream
Klisna Dolly Hudson M Otec matky Dresemann
Chovatel Simon Kohlenbrenner , PFERD24 GmbH Místo narození
Místo bydliště
Zobrazení profilu 1169

Přiřazené osoby ke koni Dynamic Dancer

Nahlásit profil